Віталій Докаш

Віталій Докаш

Віталій Докаш

Докаш Віталій Іванович (1949 р.н.)

– випускник філософського факультету Київського державного університету ім. Т.Г. Шевченка 1978 р. за спеціальністю філософ, викладач філософських дисциплін і суспільствознавства.

Свій робочий шлях розпочав електрорадіонавігатором на гідрографічному судні в м. Керчі. Працював наладником радіоапаратури на об’єднані «Електронмаш» у м. Чернівці, інструктором ленінського райвиконкому, лектором Чернівецького міськкому партії, викладачем історії технікуму залізничного транспорту.

Науково-педагогічною діяльністю почав займатися в 1978 р. на кафедрі марксистсько – ленінської філософії ЧНУ в якості асистента на умовах погодинної оплати.

На постійній основі в Чернівецькому університеті працює з 1987 року. Асистент, ст. викладач кафедри марксистсько – ленінської філософії, доцент кафедри психології та соціології, релігієзнавства та теології.

Кандидатську дисертацію захистив в 1992 р., докторську – в 2007 р.

Автор понад 70 наукових праць, з яких 17 навчальних посібників та методичних розробок. Видав монографію за темою докторської дисертації – «Кінець світу: еволюція протестантської інтерпретації». Співавтор посібників «Історія релігії в Україні» «Історичне релігієзнавство», «Загальне релігієзнавство», колективної монографії з серії 10 – томної «Історії релігії в Україні», релігієзнавчого словника.

Розробив курси та їх методичне забезпечення: «Загальне релігієзнавство», «Новітні релігійні течії та рухи», «Панораму релігійного життя», «Основа виховання в різних релігійних конфесіях», «Етика ділових відносин».

Науковий інтерес складають проблеми есхато-хіліазму, соціології релігії, релігійних процесів в Україні та регіоні, соціально-значущої діяльності релігійних організацій.

Віце-президент Української асоціації релігієзнавців, голова Чернівецької обласної організації Української асоціації релігієзнавців. Почесний співробітник Відділення релігієзнавства Інституту філософії імені Г.С. Сковороди НАН України.

З вересня 2008 року займає посаду професора, завідувача кафедри соціології.

Тема докторської дисертації : Трансформація есхато-хіліастичних концептів протестантської теології

Спеціальність : 09.00.11 – релігієзнавство

Дата захисту: 26 червня 2007 р.

Advertisements

The URI to TrackBack this entry is: https://dokash.wordpress.com/2009/06/24/%d0%b2%d1%96%d1%82%d0%b0%d0%bb%d1%96%d0%b9-%d0%b4%d0%be%d0%ba%d0%b0%d1%88/trackback/

RSS feed for comments on this post.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: